Siekdami užtikrinti sklandų naršymą, naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų naudojimu.

Apie mus

Esame šeimyninė įmonė pradėjusi savo veiklą 2009 m. Į klientus žiūrime, kaip į savo šeimos narius, todėl siekiama pasiūlyti tokias prekes, kokias patys vertiname ir naudojame – kokybiškas, patikimas, patogias ir džiuginančias akis.

Cozy living rasite tik aukštos klasės produktus iš vakarų Europos. Atstovaujame Karibian descanso - modernių, patogių ir patikimų ispaniškų čiužnių gamintojus, dirbančius jau nuo 1998 m. ir siūlančius čiužinius, kurie yra itin preciziškai pagaminti, atsižvelgiant į visas detales: patogumą, patvarumą, šiuolaikiškumą, aukšą naudojamų medžiagų kokybę, estetinį produkto pateikimą. Taip pat siūlome stilingas ispaniškas bei itališkas lovas bei patogius ispaniškus minkštus svatainės baldus, kurių komplektacija, audinių pasirinkimas ir netgi dydžiai yra itin universalūs bei pritaikomi pagal kliento poreikius.
 

Kviečiame apsilankyti mūsų salone, kur mielai atsakysime į Jūsų visus klausimus, bei galėsite išmėginti ir apžiūrėti mūsų siūlomą patogumą bei jaukumą.