Siekdami užtikrinti sklandų naršymą, naudojame slapukus (angl. cookies). Tęsdami naršymą sutinkate su slapukų naudojimu.

Čiužinys Cashmere

Pagal užsakymą Čiužinys Cashmere


Aukštis :
+/- 25 cm
Komforto zonos :
5 komforto zonos
Ortopedinis :
TAIP
Antibakterinis :
TAIP
Ergonomiškas :
TAIP
Bazė :
Tinka visų tipų bazės
Kietumas :
Vidutinis
Sudėtis :

Kašmyro audinys
1 cm viskoelastas Therm
Korėtas audinys Soft
3 cm viskoelastanas Therm
18,5 cm HR poliuretanas Soft PUR-MAX
Korėtas audinys Soft
3D audinys

Aprašymas :


Tai išskirtinis ergonominis CASHMERE čiužinys su prabangios kašmyro vilnos užvalkalu. Šis kašmyro vilnos natūralios medžiagos užvalkalas itin švelnus, patogus ir malonus liesti, užvalkalas neturi kvapo, nesukelia alergijos, yra ramios stilingos spalvos. Raštai ir slapvos originalūs, šiuolaikiški. Dėl savo naudojimo ir elastingumo savybių, yra viena iš labiausiai perkamų tekstilijų pasaulyje.

4 cm viskoelastinis sluoksnis visiškai atpalaiduoja kūną – idealiai prisitaiko prie kiekvieno įlinkio, tolygiai paskirsto svorį, nevargina raumenų ir nugaros.

Jūsų miegas bus ramesnis ir patogesnis, naktį nesiblaškysite ir nesivartysite! Tai tylus, stabilus čiužinys. Pajusite kaip dingsta nuovargis ir atsipalaiduoja įsitempę raumenys.

Jei norėsite šiek tiek kietesnio pagrindo – tiesiog apverskite šį čiužinį, nes jis yra dvipusis. Miegosite ant itin elastingo HR putų poliuretano paviršiaus, kuris turi net 5 skirtingo kietumo zonas.

3D audinys apatinėje plokštumoje ir čiužinio šonuose – pasižymi puikia oro ventiliacija. Tinkleliu dengta apatinė čiužinio pusė puikiai tinka miegoti karštomis vasaros dienomis, net jei čiužinys paguldytas ant kieto lygaus paviršiaus.

Čiužinyje nesiveisia dulkių erkutės, bakterijos ir mikrobai. O tai ypač aktualu alergiškiems žmonėms. CASHMERE čiužinys turi 4 rankenėles, todėl yra patagiau čiužinį pakelti ar apversti. Apsiūti čiužinio kraštai sutvirtina čiužinį, todėl daugelį metų išlaiko savo formą, nekinta ir nesideformuoja.

Kompaktiška ritininė pakuotė.

Pristatymas :
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje
Garantija :
2 metai
Kilmės šalis :
Ispanija


  • Gamintojas: Karibian Descanso
  • Prekės kodas: Čiužinys Cashmere
  • Prieinamumas: Pagal užsakymą
  • 327€
  • Be PVM: 327€

Galimi pasirinkimai